مسکن مهر پردیس - پروژه دره بهشت - 2 - صفحه 210
تبلیغات 1تبلیغات 2
صفحه 210 از 465 نخستنخست ... 110160200208209210211212220260310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,091 به 2,100 از 4641

موضوع: مسکن مهر پردیس - پروژه دره بهشت - 2

کاربر سایت
    farideh آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    سلام آیا از دوستان کسی از پروژه آرسکاپی انتخاب واحد داشته ؟ کدام بلوک؟ اطلاتی از پیشرفت کار دارید؟ برای کسی خبری آمده که برگه امضا شده را بگیرند ؟ ممنون از خبر رسانی

کاربر سایت
    hamidmahmooi آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzad ahmadi نمایش پست ها
    سلام
    من اسکان سازان 2 هستم 22 تیر انتخاب واحد کردم
    با منم تماس نگرفتن
    شما 1 هستین یا 2
    فرقشونو می دونید
    سلام: بنده به همراه جناب محمد حیرانی یک ماه پیش پردیس بودیم و ته و توی این قضیه رو در آوردیم پیمانکاران و مسئولین سوله های عمران پردیس گفتند کاری به 1 یا 2 نداشته باشید. فقط شماره بلوکتون مهمه و بس ،شماره بلوک شما یعنی 22 همون ساخته شده ها تو مرحله ی سفت کاریه و نگران نباشید. اونایی که تو مرحله فندانسیونه تقریباً از شماره 40 به بعده. ضمناً برای بنده هم زده بودند 2 و بلوک 30 هستم.امیدوارم تونسته باشم شما رو از نگرانی خارج کرده باشم.
    2 کاربر پست hamidmahmooi عزیز را پسندیده اند . behzad ahmadi,Javad

کاربر سایت
    behzad ahmadi آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidmahmooi نمایش پست ها
    سلام: بنده به همراه جناب محمد حیرانی یک ماه پیش پردیس بودیم و ته و توی این قضیه رو در آوردیم پیمانکاران و مسئولین سوله های عمران پردیس گفتند کاری به 1 یا 2 نداشته باشید. فقط شماره بلوکتون مهمه و بس ،شماره بلوک شما یعنی 22 همون ساخته شده ها تو مرحله ی سفت کاریه و نگران نباشید. اونایی که تو مرحله فندانسیونه تقریباً از شماره 40 به بعده. ضمناً برای بنده هم زده بودند 2 و بلوک 30 هستم.امیدوارم تونسته باشم شما رو از نگرانی خارج کرده باشم.
    مرسی از راهنمایتون
    کاربر مقابل پست behzad ahmadi عزیز را پسندیده است: hamidmahmooi

کاربر سایت
    farideh آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    دوستان اگر آرسکاپی انتخاب واحد کردید اطلاع رسانی کنید که کار متوقف است یا فعال هستند؟ برای گرفتن صورتجلسه خبری به کسی داده شده؟

کاربر سایت
    کیوان52 آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایران آباد نمایش پست ها
    سلام : میشه از این به بعد قیاس مع الفارق نکنید و فاز8 را با جردن و امثالهم مقایسه نکنید.لطفاً یکی به منه دهاتی بگه جردن چی داره مثلاً . و اونایی که جردن رو مثال می زنند دنبال چی هستند؟
    جردن وقتی جردن بود که تمام خونه ها باغ بودند. جردن زمانی جردن بود که خونه با زیر بنای زیر 200 متر پیدا نمیکردی اونجا. جردن زمانی جردن بود که فقط افراد بومی و کله گنده های تهران اونجا زندگی میکردند. جردن زمانی جردن بود که تو کوچه هاش پرنده پر نمیزد. جردن زمانی جردن بود که تمام کوچه هاش سنگفرش بود و از وسط هر کوچه یک نهر آب خیلی خیلی تمیز جریان داشت. جردن زمانی جردن بود که ....
    الان من اونجا خونه دیدم, 36 متر. ترافیک دیدم خفن. دعوا دیدم با فحشهای آنچنانی و صد رحمت به دروازه غار. تو کوچه شش متری برج هشت طبقه دیدم بدون پارکینگ. اگه اسم جردن نبود واقعا کی میرفت اونجا زندگی کنه. البته شاید بگید گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده. شایدم حق با شما باشه
    2 کاربر پست کیوان52 عزیز را پسندیده اند . hamidmahmooi,ایران آباد

کاربر سایت
    alirezaeidy آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    کسی از انتخاب واحد فاز هشت خبر داره کی شروع شده خبر حقیقی

کاربر سایت
    umax آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    باسلام
    یه سوال داشتم لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه. برا من تو سایت مسکن مهر خیلی وقته زده بدون پروژه و کلا اطلاعات جدول زمانبندی که قبلا بود حذف شده. در ضمن خیلی وقته نزدیک دوماه و نیمه از حساب من پولی برداشت نشده کسی میدونه علت چیه. نیازی به پیگیری هست؟

کاربر سایت
    m.m.sh آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    بسيار بسيار ممنون از اطلاعات و فايل هايي كه ارائه كردين ، فقط اميدوارم پر سر و صدا نباشه
    کاربر مقابل پست m.m.sh عزیز را پسندیده است: aminmecheng

کاربر سایت
    mansoor847 آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    سلام دوستان من به تازگی تو سایت عضو شدم و اطلاعاتم خیلی ضعیفه. چند تا سوال دارم. اگه براتون مقدوره منو راهنمایی کنید.
    1. برای اتنخاب واحد چقدر باید واریزی داشت؟
    2. کدوم واحدها موقعیت بهتری دارند؟
    3. کی برای انتخاب واحد دعوت میشیم؟ آیا باید حضوری مراجعه کنیم یا خودشون دعوتنامه ارسال می کنند؟

کاربر سایت
    aminmecheng آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m.sh نمایش پست ها
    بسيار بسيار ممنون از اطلاعات و فايل هايي كه ارائه كردين ، فقط اميدوارم پر سر و صدا نباشه
    پر سروصدا باشه یعنی رفت و آمد زیاده و این یعنی گرونتر شدن خونه ت. دوست داری جای پرت باشی ولی سروصدا نباشه؟؟!
    بیخیال

کلمات کلیدی این موضوع