مسکن مهر پردیس - پروژه دره بهشت - صفحه 88
تبلیغات 1تبلیغات 2
صفحه 88 از 557 نخستنخست ... 3878868788899098138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 5563

موضوع: مسکن مهر پردیس - پروژه دره بهشت

کاربر سایت
    cybersub22 آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط K1 نمایش پست ها
    نیازی به مراجعه نیست فقط سایت رو چک کنید تا دعوتنامه بیاد , همه قسط هارو سر موقع واریز کردید ؟ مبلغ واریزیتون چقدره ؟
    سلام ممنون که جواب دادید 10 م دیروز واریز کردیم جمعا 38 م هرروز سایت و چک میکنم اما خبری نیست

کاربر سایت
    اسکای آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    سلام خدمت دوستان،میخواستم به من اطلاعاتی برسونید درباره متراژ125 که روز ثبت نام گفته بودن،چرا متراژ ها تغییر کرده مثلامتر 106 با99 متر بنای مفید،تفهیم نشدم کمکم کنید بدونم متراژ بزرگتر از 106 هم هست در دره بهشت،ممنون.

کاربر سایت
    رامین آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    تعییر نکرده متراز همونه مترازمفید 99 است

کاربر سایت
    اسکای آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    مرسی رامین،ولی پارسال می گفتن 125 متری نه 106 متر،حتما همون بحث سه خوابه هست که فعلا پیچوندن .
    کاربر مقابل پست اسکای عزیز را پسندیده است: masoud/m

K1
    K1 آنلاین نیست.
    مدیریت سایت
    K1 آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکای نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان،میخواستم به من اطلاعاتی برسونید درباره متراژ125 که روز ثبت نام گفته بودن،چرا متراژ ها تغییر کرده مثلامتر 106 با99 متر بنای مفید،تفهیم نشدم کمکم کنید بدونم متراژ بزرگتر از 106 هم هست در دره بهشت،ممنون.
    این سری که دعوتنامه هارو ارسال کنن به احتمال خیلی خیلی زیاد نوبت شماست کمی صبر کنید شما دقیقاً دو روز بعد ثبت سامانه من بودید .... احتمالاً تو همین دو سه روزه ارسال بشه
    3 کاربر پست K1 عزیز را پسندیده اند . ahadps3,پروفسور بقلانی,vsm1355

کاربر سایت
    پروفسور بقلانی آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامین نمایش پست ها
    در قسمت سالنها
    دعوت نامه برای کسانی که برج 5 سال گدشته ثبت نام نمودند شروع شده و بترتیب جلو میرود
    پیمانکاران پردیس سازان نوید و جهاد نصر اماده انعقاد گیش قرار داد هستند
    هر دو واحد های 106 متری دو خوابه است
    جهت اطلاع چون نقشه ها توسط سازمان عمران تهیه میشود و پیمانکاران فقط نقش اجرایی دارند تمامی نقشه ها یکسان هست و هر کدام از متقاضیان که مثلا 106 متری انتخاب کنند در هر نقطه دره بهشت نقشه یکیست
    شما بر چه اساسی این خبر رو نقل میکنی ما که 28/4 ثبت سامانه شدیم هنوز دعوتنامه دریافت نکردیم که برج پنجیها بخوان دعوت بشن لطفا در رابطه با صحت وسقم گفتتون توضیح بدین
    2 کاربر پست پروفسور بقلانی عزیز را پسندیده اند . masoud/m,vsm1355

کاربر سایت
    مهدی آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud/m نمایش پست ها

گزارش باز دید از دیزنیلند پردیس در تاریخ 92/2/28 بنده به همراه دوست عزیزم شاهین 66

دوستان عزیز

سلام اگر قدری گزارش دیرتر نوشته شد پوزش میطلبم و عکسهایی گرفته شده که به مرور آپ خواهم کرد البته کیوان عزیز عکسهای زیادی گذاشتند و من سعی کردم که عکسها تکرار مکررات نباشند

بازدید ما حدود 12 ساعت بطول انجامید که از همینجا از شاهین عزیز بابت صبوری و همراهی کمال تشکر را دارم
    البته خبرهای من حاوی خبرهای خیلی خوب ،خوب ، بد و خیلی بد است که بغییر از خبرهای خیلی بد بقیه را به اطلاع میرسانم

1- فعلا تابلوی ورودی فاز 8 را برداشته اند و دوستانی که برای اولین بار تشریف میبرن مراقب باشند که خروجی را اشتباه نکنند

2- راه های دسترسی تغییر کرده بعضی ها را بسته و راه های دیگر جدیدی جایگزین شده که دسترسی به بعضی از پیمانکاران که قبلا در مسیر نبودند و دور از دسترس بنظر میرسیدند مقدور ساخته ،
    برای دوستانی که قبلا تشریف بردند ولی به منطقه آشنایی کامل ندارند پیشنهاد میکنم که در انتخاب مسیر دقت بیشتری داشته باشند و حدالامکان پرینت نقشه را همراه خود ببرند تا بتوانند موقعیت خود را شناسایی کنند و نقشه را میتوانید از اینجا بدست آورید

3- مراحل ساخت بولوار شرقی در حال انجام است و در مرحله تسطیح میباشد
    وهمین امر باعث بسته شدن راه حمل و نقل مصالح به بعضی از پیمانکاران بخش شرقی فاز شده و مجبور شدند سرعت کار خود را کاهش دهند

4- خیابان اصلی که در مجاورت شرکنهای توما (توسار) ، سنگ بنای کسری ، جهاندیده ، آزاد بوم و پولاد پاتیر قرار دارد بعلت حفاری برای لوله گذاری اصلی و انشعابات آب بسته میباشد

5- تعدادی از پیمانکاران بخش شرقی بعلت .... تعطیل میباشند

6- بعضی از پیمانکاران هنوز شروع به تسطیح و ساخت و ساز نکردند

7- تعداد زیادی از پیمانکاران بعلت دریافت دستور از دادن اطلاعات خوداری میکردند

8- در مورد آسانسور و تجهیزات دیگر مثل پکیج ، کولر و رادیاتور و .... از دفتر فنی شرکت کومه به ما گفتند که بعد از توافق با شرکت عمران و دریافت پول مازاد و بصرفه بودن این امکانات را هم روی ساختمان قرار دهند ولی در شرایط فعلی هیچکدام وجود ندارند

9- همه ساختمانها محل نصب آسانسور را دارند حتی 3 طبقه ها

10- یکی از پیمانکاران ساخت مدرسه را دیدم که طبقه اول را ساخته و مشغول ساخت طبقه دوم بود در بخش غربی فاز

11- در مورد غبار کارخانه سیمان باید عرض کنم که این کارخانه در سمت شرق دیزنیلند قرار دارد که آنچه ما دیدیم این بود که روز بازدید چون جهت باد از غرب به شرق بود غبار به سمت مخالف فاز میرفت ولی در صورتی مه باد جهت شرق به غرب داشته باشد غبار به سمت فاز خواهد آمد (البته لازم بذکر است که معمولا باد های پردیس غرب به شرق میباشد)

12- در مورد اینکه آیا همه واحد ها بصورت شمالی یا جنوبی میباشند؟ باید عض کنم که خیر معمولا ساختمانها بصورت قرینه و در هر خیابان فرعی شمال و جنوب ورودی ساختمان دارد بجز خیابانهایی که یا از سمت شمال و یا از سمت جنوب به یک خیابان اصلی ختم میشوند و یا شروع و یا پایان ساخت و ساز هر پیمانکار از نظر ردیف بلوکها ( مثلا اگر پیمانکاری شروع ردیف ساختمانهای خود را با ساختمانهای شمالی شروع کرده باشد و 3 ردیف بلوک ساخته باشد ، ردیف آخر قرینه نخواهد داشت )

13- بعضی از ساختمانها که در ارتفاع و شیب ساخته شدند و اکنون در حال ساخت خیابان در کنار آنها میباشند و برای بدست آودن شیب مناسب دیدم که خاک اطراف فونداسیون از سمت خیابان برداشته شده و فونداسیون معلوم شده و در برخی موارد هم دیدم که مقداری از خاک زیر فونداسیون هم برداشته شده ( حال این امر باعث ضعف ساخنمان شود یا خیر من اطلاعی ندارم )

14- نام و اطلاعات مربوط به پیمانکارانی که مورد بازدید قرار گرفتند و زحمت این جدول بر عهده دوست خوبم شاهین جان بوده

فایل پیوست 533

برای مشاهده بهتر تصویر روی آن کلیک کنید

این بود هر آنچه در توان داشتیم و تمام آنچه در گزارش آمده نتیجه دیده ها وشنیده های ماست لذا در صحت و یا عدم صحت نوشته های من تضمینی نیست و اگر کسی از دوستان متوجه تفاوت بین نوشته های من و واقعیت شدن خوشحال میشوم که مرا نیز مطع کرده تا از اشتباه خارج شوم و اگر چیز دیگری یادم آمد اضافه خواهم کرد .

و در ضمن شاهین عزیز اگر چیزی را از قلم انداختم لطفا در تالار عمومی عنوان بفرمایید تا هم دوستان متوجه شوند و هم من آنها را اضافه کنم ممنون از زحمات شما .

با امید به اینکه این مطالب مفید واقع گردد

ضمن تشکر از زحمت واقعا وصف ناشدنی که کشیدید چند نکته وجود دارد
    1- آیا در لیست نام همه شرکتهایی که کار می کنن در دره بهشت ذکر شده؟
    2- در مورد امکانات که شرکت کومه گفته فکر می کنم که درست نباشه چوندوستانی که تا الان ثبت نام کردن همه امکانات تو قراردادشون هست
    3- آیا تعداد واحدها همین قدر است چون فکر کنم از 35 هزارتا کمتر میشه؟

ضمنا از دوستانی که اطلاعاتی دارن و یا قبلا دادن که میشه به لیست پروژه ها اظافه کرد لطف کنن برای این دوستان زحمت کش بفرستن تا به لیست اظافه بشه

سپاسگزارم
    ویرایش توسط مهدی : ۱۳۹۲-۰۳-۰۲ در ساعت 04:15
    5 کاربر پست مهدی عزیز را پسندیده اند . alibehi5,babak.ahad68,darya,MIT2013,mohammad gh

کاربر سایت
    Javad آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط K1 نمایش پست ها
    بابک جان حتی اگه اینطور هم باشه 1 ماه و نیمه چطور میخوان واحدارو برای انتخاب واحد آماده کنن ؟ به نظر من بهتره کامل همه شرکت های دره بهشت رو از نزدیک بازدید کنید و به حرف هیچکس حتی من اعتماد نکنید ... فقط ممکنه یه سری از واحدای شرکت کرمانشاهان را اونم در صورت توافق با این شرکت آماده کنن ... فقط چیزی که با چشمتون میبینید رو قبول کنید یکم بیشتر برای پروژه هاتون وقت بزارید ,حرفو هر کسی میتونه بزنه ...

من حاضرم اگر در روزهای آینده فرصت پیدا کردم بروم هم منطقه رو و ساختمانها را از نزدیک بازدید کنم هم شاید بتونم از پیمانکاران راجع به ساختهای جدید اطلاعات بگیرم. تنها مشکل اینه که این پیمانکاران را کجا میشه پیدا کرد و ازشون چه طوری میشه اطلاعات گرفت؟ 
    2 کاربر پست Javad عزیز را پسندیده اند . masoud/m,vsm1355

K1
    K1 آنلاین نیست.
    مدیریت سایت
    K1 آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Javad نمایش پست ها
    من حاضرم اگر در روزهای آینده فرصت پیدا کردم بروم هم منطقه رو و ساختمانها را از نزدیک بازدید کنم هم شاید بتونم از پیمانکاران راجع به ساختهای جدید اطلاعات بگیرم. تنها مشکل اینه که این پیمانکاران را کجا میشه پیدا کرد و ازشون چه طوری میشه اطلاعات گرفت؟
    از روی نقشه دره بهشت به راحتی میتونید مسیر خودتون رو پیدا کنید پیشنهاد میکنم نقشه را چاپ کنید و از بالای نقشه به ترتیب به شرکت ها سر بزنید , میتونید واحدهای ساخته شده رو از نزدیک ببینید و داخل بلوک های ساخته شده بروید و از نزدیک همه چیزو مشاهده کنید , اینم نقشه فاز 8 پردیس :

نقشه پروژه دره بهشت - فاز 8 پردیس

این شرکت ها واحدهای آماده دارن و امکان داره تو انتخاب واحد به شما ارائه بشن , بقیه شرکت ها پیشرفت خیلی زیادی نداشتن :

ارسکاپی - کیا دژ پرشین - شایان عمران آهوان - جهاد نصر زنجان - پردیس سازان نوید - توما - آپک - امیر سوالان کومه

البته شرکت جهاندیده رو هم سر بزنید
    6 کاربر پست K1 عزیز را پسندیده اند . Javad,masoud/m,mori1986,لیلا خانـم,مهدی,vsm1355

کاربر فعال
    masoud/m آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نمایش پست ها
    ضمن تشکر از زحمت واقعا وصف ناشدنی که کشیدید چند نکته وجود دارد
    1- آیا در لیست نام همه شرکتهایی که کار می کنن در دره بهشت ذکر شده؟
    2- در مورد امکانات که شرکت کومه گفته فکر می کنم که درست نباشه چوندوستانی که تا الان ثبت نام کردن همه امکانات تو قراردادشون هست
    3- آیا تعداد واحدها همین قدر است چون فکر کنم از 35 هزارتا کمتر میشه؟

ضمنا از دوستانی که اطلاعاتی دارن و یا قبلا دادن که میشه به لیست پروژه ها اظافه کرد لطف کنن برای این دوستان زحمت کش بفرستن تا به لیست اظافه بشه

سپاسگزارم
    ضمن تشکر از قدر شناسی شما

1- خیر ،شاید چند شرکت محدود از چشم ما دور مانده باشد
    2- دوست عزیزم من هم همه پستها را مطالعه میکنم و هم با پیمانکاران صحبت میکنم و پاسخهای متفاوت در سوله و پیمانکاران همه را گیج کرده و پاسخ یکدست و قانع کننده ای هنوز هیچ کس نداده و بعضی پیمانکاران میگویند بغییر از آسانسور و بعضی میگویند بغییراز پکیج و را دیاتور و بعضی میگویند همه چیز و بعضی میگویند هیچ نمیگذارند و بنده آنچه در آخرین باز دید شنیدم را باز گو کرد م و در گزارشم هم نوشتم که تضمینی در مورد صحت گزارشم وجود ندارد و امید وارم که بعضی از خبر نگارانی که به سایت ما سر میزنند به این موضوع توجه نشان داده و جویای واقعیت قضیه شوند تا بشود بدور از شایعات و گفته های زد و نقیض به واقعییت پی برد
    3- خیر ،بنده در گزارشم هم عنوان کردم که بعضی از پیمانکاران هنوز شروع هم نکردند و این آمار مربوط به پیمانکارانی هست که در همین حد به ما اطلاعات داده بودند

امیدوارم پاسخگوی سوالات شما بوده باشم

و چون این قسمت مخصوص به گزارش اعضا گروه بازدید میباشد از مدیران عزیز تقاضا دارم در صورت تایید مهدی عزیزم هم این پست بنده و ایشان را حذف فرمایید
    2 کاربر پست masoud/m عزیز را پسندیده اند . shahin66,مهدی

کلمات کلیدی این موضوع