راهنمای انتخاب واحد مسکن مهر پردیس - صفحه 4
تبلیغات 1تبلیغات 2
صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 134

موضوع: راهنمای انتخاب واحد مسکن مهر پردیس

کاربر فعال
    babak1353 آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره آرا
    گزارش جامع در خصوص انتخاب واحد

در تاریخ 92/03/05 انتخاب واحد داشتم و از فاز یک دره ارا قسمتمون شد

1- در خصوص انتخاب واحد مبلغ واریزی چقدر باشد.
    مبلغ واریزی برای انتخاب واحد باید 90 درصد واریز شده باشد در غیر اینصورت دعوتنامه صادر نمی شود.
    2-در خصوص دوستانی که انتخاب واحد داشته اند چهت دریافت قرارداد چه موقعی صورت می پذیرد.
    برای دوستان انتخاب واحد شده نقل قول از از یکی از مسئولین پردیس پیگیری انجام شد و در جواب متاسفانه ایشان فرمودند بخشنامه جدیدی به وزرات شهر عمران اعلام شده که برای انتخاب واحد حتما 90 درصد مبلغ واریز گردد و در خصوص دوستانی که انتخاب واحد براشون انجام شده هم صدق میکنه جهت پیگیری قرارداد پیشنهاد میکنم حضوری تشریف ببرن.
    3- انتخاب واحد از چه منطقه ای از کوزو انجام میشود.
    انتخاب واحد در فاز یک دره کوزو انجام میشود. منطقه چهار جهت انتخاب واحد به پایان رسیده است. مناطق بعدی تحویل واحد احتمالا منطقه 3 میباشد.
    4- در خصوص اتوبان پردیس
    خدمت دوستان اعلام میشود تردد در خیابانهای منتهی به پردیس همچنان به کندی انجام میشود .پیشنهاد میکنم جهت انتخاب واحد حداقل 1:30 دقیقه زودتر حرکت کنن.
    5-در خصوص شرکتهای سازنده ایا پولا هاشونو دریافت میکنن یاخیر؟
    در خصوص شرکتهای سازنده همچنان طبق روال قرارداد پولهاشونو دریافت کرده اند و نگرفتن پول از وزارت عمران شایع می باشد.
    6- در خصوص انتخاب بهترین گزینه، برای سکونت از لحاظ ضلع های واحد
    اگر دعوتنامه های ارسالی تا قبل از ساعت 12 ارسال شود امکان انتخاب واحدهای جنوبی امکانپذیر می باشد.چون دوستانی که بعد از ساعت 12 مراجعه کرده بودن تمامی ضلع های جنوبی پر شده بود.
    7- در خصوص امکانات رفاهی داخل واحد چگونه میباشد.
    تمامی امکانات واحد از جمله پکیج،ایفون تصویری،و دربهای ضد سرقت انجام می پذیرد.
    16 کاربر پست babak1353 عزیز را پسندیده اند . a4_big,HAMIDEH10243,ledi,masoud/m,mehdies,mehdi_1985,MIT2013,moonart,ozzy,Phase 5,rmt918,rokh,saeed2118,user2,vsm1355,شهرام و پرهام

کاربر سایت
    hamid6265 آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    سلام من انتخاب واحدم 92.2.24 بود دعوتنامه برای ساعت 8.00 صبح من برای اینکه دوستان از ترافیک گفته بودن یه کم زودتر با خانوم بچه ها رفتم اما چون کارمندا محترم همه به موقع سر کار میان من که اولین نفر بودم 8:30 رفتم داخل اونم براد بچه که همرامون بود دلشون برامون سوخت رفتیم مدارکو دادیم باجه 1 بعد 5min گفتن برو باجه 6 رفتمو گفتم چی دارید وخوشحال که اولین نفرم اما بعد 5min گفتن هنوز سیستم بالا نیومده باید وایسی منم رفتم از باجه فنی شرکتارو توضیح داد و یه سری به سوالاد مردم جواب دادم ساعت 9 بود که باز شد شانس ما هم جهاد نصر 1 بلوک ارایه کرده بود منم چوناولین بلوک از غرب بود من واحد 1 غربی رو برداشتم بعد 2min همه بلوک پر شد به پیشنهاد دوستم اقای سیلسپور شماره همدیگرو گرفتیم من که رفته بودم موقعیت بلوکو بیبینم شکر خدا مدیر جهاد نصرم دیدم از زمان تحویل واحدای قرارداد بسته پرسیدم اون بنده خدا هم گفت به امید خدا تا مهر حاضره با تمام امکانات بابت دیر گفتن اول معذرت می خوام و با اسم کاربری قبلیم هر کاری کردم نمی تونستم پست بزارم یه جدید ساختمو شکر خدا تونستم چیزایی کمی که می دونستمو به دوستام بگم در ضمن مبلغ قراردادو 421400000 ریال بود حدودی
    ویرایش توسط K1 : ۱۳۹۲-۰۳-۰۸ در ساعت 11:53 دلیل: عدم استفاده از فونت پیش فرض
    16 کاربر پست hamid6265 عزیز را پسندیده اند . a4_big,davooda8,Javad,khosro,masoud/m,mehdi_1985,mori1986,ozzy,Phase 5,reza333333,reza65,rokh,user2,فرامرز,مهدی,vsm1355

کاربر سایت
    giso آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    سلام دوستان
    من از انتخاب واحد برگشتم
    طبقه پنجم پردیس سازان نوید را گرفتم
    تنها توصیه ای که می کنم این است که تمام سایت را مطالعه کنید. راهنمایی هایی که در بخش انتخاب واحد شده بود کاملا به من کمک کرد
    و همچنین عکسها یک تصویر کلی به من داده بود
    توصیه می کنم نقشه رنگی فاز را به همراه خود ببرید
    کپی از کارت ملی و صفحات شناسنامه و حتی اون صفحه مهرهای شناسنامه لازم بود
    اگر نپسندید پنج شنبه همان هفته ای که وقت داشتید می توانید دوباره بروید
    چون ممکن است شانس شما همان روز بلوک های خوبی باز نشده باشد
    بخصوص اگر مثل من بعد از ظهر رفته باشید
    اگر با متصدیان با مهربانی برخورد کنید خیلی بیشتر کمک خواهند کرد
    خیلی زحمت میکشیدند و برخورد بعضی از افراد خوب نبود
    مسئول انتخاب واحد اطلاعات مفیدی ندارد. اطلاعات را در همین سایت پیدا کنید
    9 کاربر پست giso عزیز را پسندیده اند . a4_big,abbas92,davooda8,hm&ali,K1,mori1986,rokh,فرامرز,لیلا خانـم

کاربر سایت
    amirkabir آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره آرا
    دوستانی که برای انتخاب واحد میرن تا اونجا که سعی دارن نگذارن کارشون به پنجشنبه بکشه.
    انتخاب واحد من شنبه بود ولی به علت نبود اجاره نامه نتوستم انتخاب واحد کنم.
    پیشنهاد می کنم اگر اگر پنج سال بیمه و یا پنج سال اجاره نامه ممتد تا سال 91 رو قبلا ارسال نکردید زودتر این مدارک رو به بخش ویرایش سوله انتخاب واحد برسونید.
    همه نقص پرونده ای ها دیروز یعنی پنجشنبه اومده بودن.
    ساعت 7 صبح رفتم به خاطر ماه رمضون در سوله ساعت 9 باز شد، هجوم مردم با فشار زیاد به داخل سولهآغاز کار بود.
    ساعت 10:30 مدارکم تایید شد.
    رفتم باجه سه واسه انتخاب واحد، سه طبقه یعنی 0 1 2 باقی مونده بود که من طبقه دوم جنوب شرقی رو انتخاب کردم تا یه ساعت بعد فقط شمال غربی ها باقی مونده بودن.
    نوبت رسید به امضا قرارداد، صدای متصدی ها نمیرسید، مردم هم حسابی خسته شده بودن، همین باعث شد چندین بار بین مردم و متصدی ها جر و بحث بشه، اینقدر شلوغ بود بعد خونده شدن اسم فرد همه بلند اسمشو فریاد میزدن که زودتر بیاد کار راه بیافته.
    این سوله ها شدیدن نیاز به یک سیستم صوتی جهت اطلاع رسانی بهتر داره.
    ساعت 12 بود که بین دو تا از مامورای سوله دعوا شده نسف کارمندا رفتن بیرون که جدا کنن!!
    بالاخره ساعت 12:30 بود که متصدی اسم منو خوند و منم پای قرارداد رو امضا کردم.
    قراردادی که هنوزم هزینه هاش الالحساب!!
    من بلوک 52b1 رو انتخاب کردم، خوشحال می شم همسایه هام رو بشناسم ;)
    ویرایش توسط amirkabir : ۱۳۹۲-۰۴-۲۱ در ساعت 17:31
    14 کاربر پست amirkabir عزیز را پسندیده اند . a4_big,abbas92,alireza63,davooda8,HAMIDEH10243,hm&ali,K1,mehdies,mori1986,rmt918,rokh,Sonami,user2,vsm1355

کاربر سایت
    sinaz آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    سلام بچه ها ما هم پروزه را بالاخره انتخاب کردیم : 19/4/92 انتخاب واحد کردیم اسکان سازان- 112متر- انباری داخل ساختمان - دوم غربی- بلوک 16-1-1 - ی چند مورد جالب :1- ما صبح رفتیم ارسکاپی و پردیس سازان را دیدیم و پسندیدیم برا ما که باز نشد فقط اعصابمون خورد شد . 2- به ساعت که تو دعوت نامه بود نگاه نکنید ما ساعت 12/20 بود ساعت 11 رفتیم تو اونقدر شلوغه مراحل طولانی هست که به ساعت توجه نکنید زود برید . 3-سریع پر میشه پس هی معطل نکنید .
    بچه ها اگه کسی اسکان سازان را انتخاب کرده و دیده و یا اطلاعات و عکس ازش داره برا من بزاره ممنون میشم چون ما این پروژه را اصلا ندیدیم .
    7 کاربر پست sinaz عزیز را پسندیده اند . a4_big,abbas92,alireza63,davooda8,hm&ali,mori1986,Sonami

کاربر سایت
    a4_big آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط K1 نمایش پست ها
    مراحل انتخاب واحد مسکن مهر پردیس :

1- نگهبانی ( کنترل دعوتنامه انتخاب واحد )

در این مرحله برگه انتخاب واحد شما , مدارک شناسایی ( شناسنامه و کارت ملی ) چک میشه حتماً موقع انتخاب واحد اصل شناسنامه و کارت ملی خودتون رو همراه داشته باشید .

2- کنترل صحت اطلاعات متقاضی در سامانه

در این مرحله شما باید به باجه شماره 1 مراجعه کنید , در این مرحله دوباره مدارک شما داخل سیستم چک میشه و در صورتی که مدارک شما ناقص یا ناخوانا نباشند شما باید به باجه ای که در دعوتنامه ذکر شده مراجعه کنید.

3- انتخاب واحد ( حداکثر زمان انتخاب واحد 20 دقیقه می باشد )

در این مرحله شما اول به باجه فنی مراجعه کنید تا راهنمایی های لازم در مورد انتخاب واحد را به شما انتقال دهند , بعد از روی نقشه هایی که به صورت بنر در این سوله وجود دارند استفاده کنید و واحد خودتون را از بین بلوک ها و واحدهایی که در دسترس هستند انتخاب کنید ( البته در قسمت کپی این سوله نقشه ها به فروش می رسند , در همین تالار هم نقشه ها موجود می باشند )

بعد از انتخاب بلوک و واحد مورد نظرتون به باجه ای که در دعوتنامه ذکر شده مراجعه کنید تا انتخابتون را براتون ثبت کنند ( مانیتور به سمت شما بوده و می توانید مشخصات واحد انتخابیتون را مشاهده کنید )

4- پرینت و امضاء قرارداد پیش فروش

بعد باید کمی منتظر باشید تا برای امضاء قرارداد صداتون کنند ( از زمان انتخاب واحد تا زمان امضای قرارداد حدود یک ساعت یا یکساعت و نیم طول می کشه )

تذکر مهم : تمامی مدارکی که در روز ثبت نام با خود برده بودید همراه داشته باشید ( اجاره نامه . گواهی اشتغال . دفتر بیمه . شناسنامه و کارت ملی ... خلاصه هرچی مدرک شناسایی هست با خودتون ببرید ) , چون در صورتی که به مدارک شما ایراد بگیرند دوباره باید برای اسکن مدارک فوق به باجه ویرایش مدارک مراجعه کنید تا مدارکتون اسکن شود .

اینم عکس برگه نصب شده روی سوله ها که گرفته بودم :

اگه امکان داره لینک دانلودتصویر رو اصلاح کنید چون واضح نیست و لینک دانلود هم موجود نیست .
    کاربر مقابل پست a4_big عزیز را پسندیده است: davooda8

کاربر سایت
    noravan آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره آرا
    سلام دوستان من شنبه رفتم براي انتخاب واحد ....
    ساعت 13:15 نوبتم بود ولي از 11:30 اونجا بودم .... حدود 12 قبول کردن که چند نفري که ساعت 13:00 بودنو قبول کنن
    از شانس خوب ما 2 تا بلوک تو جاي خوب تازه باز شده بود ولي از شانس بد من دو تا از اطلاعات من ويرايش مي خواست و شروع يه پروسه 2 ساعته ....
    متاسفانه از 3 نفري که امکان تصحيح تيکهاي سامانه مادر مسکن مهر رو داشتن هيچ کدومشون نبودن يا بهتر بگم توي يه مکان ثابت پيدا نميشدن
    خلاصه اينکه کلا براي انتخاب واحد بنده 20 دقيقه بيشتر وقت نمونده بود تا تعطيلي شرکت ....
    اونم طبقات 0 و 1 ديدم اگه نخوام انتخاب کنم با اوضاعي که اونجا داشت بايد 5 شنبه مي رفتم
    ((( توي پرانتز اينکه 5 شنبه بدترين روز براي انتخاب واحد هست تمام نقص پرونده اي ها و کساني که طي هفته قادر به انتخاب واحد نشدن اون روز ميان )))
    و اينکه اگه 2-3 دقيقه ديگه صبر ميکردم امکان داشت به جاي طبق 0 و 1 ....جسارتا توالتي ، انباري يا پارکينگ نصيبم مشد اينکه سرانجام واحد شمال غربي طبق 1 بلوک 47b رو انتخاب نمودم
    .....
    حالا هدف از اين عرايض....
    7 کاربر پست noravan عزیز را پسندیده اند . amf11,davooda8,mehdies,ozzy,Pirouzi59,rokh,Sonami

کاربر سایت
    noravan آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره آرا
    1- بيشتر دوستاني که ميرن براي انتخاب واحد (مخصوصا اين اواخر) يادشون ميره که هنوز عزيزان ديگه اي هم منتظر خبر هستند .
    2- توصيه ميکنم بار هر زحمتي که شده حداقل يک ساعت جلوتر روند انتخاب واحد رو به جلو بياندازيد ( حالا با لبخند ... خواهش ... التماس ... اشوه و کرشمه و ساير موارد ) تا بلايي که سر بنده اومده سر شما نياد .
    و فرصت براي رفع نواقص احتمالي و انتخاب يک واحد به نسبت ايده آل داشنه باشيد .
    3- دوستاني خوش شانس تر هستن که توي اين ماه مبارک اوايل ساعات کاري نوبت داشته باشن چون اين بندگان خدا (کارمندا) از ساعت 12 به بعد کلا تعطيلن .
    4- با توجه به تعداد ارسال دعوتنامه ها (حدود 200 نفر در روز براي هر پروژه) احتمالا باز شدن حداقل 5 الي 7 بلوک در روز ميباشد و اينکه دوستان با کمي هوشياري قادر به انتخاب واحد هاي بهتري هستن
    5-عزيزان سعي کنن با کپي کامل از مدارک تشريف ببرن ((حتما حتما))
    6-اين مورد رو من خيلي دوست داشتم يکي بهم بگه اما نشد ...... دوستان همينکه وارد محوطه شرکت شدين با کمال خونسردي تشريف ببرين دست چپ محل فتوکپي اونجا کپي کامل از محله و بلوکهايي که اون روز باز شدند رو پيدا خواهيد کرد
    و با پرداخت 200 تومن ناقابل صاحب اون نقشه هاي خشگل قشنگ کيشين وميتونين با انتخاب موقعيت بلوک انتخاب واحد فرموده و از خان اطلاعات فني به راحتي عبور فرمايئد .
    7- بنده متاسفنه به علت ذيق وقت امکان کپي از دو تا فرمي که پر کردم رو نداشتم دوستان حتما يا کپي بگيرين يا خيلي راحت يه عکس با دوربين موبايل تهيه فرمائيد ...

ديگه فعلن چيزي به خاطر نميارم که بدرد حضرات بخوره
    12 کاربر پست noravan عزیز را پسندیده اند . amf11,babak1353,davooda8,Javad,MASOUD110,mitra1977,ozzy,Pirouzi59,rmt918,rokh,Sonami,منوچهر

کاربر سایت
    somi آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    سلام
    ببخشید این چند روز انقد درگیر بودم که زودتر نیومدم.
    ثبت سامانه ما 28 تیر هست، که شنبه 23تیر واسمون دعوتنامه اومد.
    هر چی مدارک داشتیم، یکشنبه صبح بردیم. ولی مثل آقا طه به ما هم گیر دادن. گفتن نامه محل کار چون خصوصیه قبول نیست.
    دفترچه بیمه هم برده بودیم، ولی اصلا نگاه نکرد! چون قبلا تو سیستم نبود و سابقه 1 ساله داره.
    حتی یه استشهاد هم از مسجد همراهمون بود که اون هم دیگه قبول نیست!!!
    من گفتم پس چطور تو سایت مسکن مهر تایید شده، گفت جدید هست. جالب اینه که تو خرداد هم یکبار رفتیم، گفتیم مشکلی نیست، گفتن فقط منتظر دعوتنامه باشید!!! خلاصه خانومه گفت یه کمیسیون هست که هر یکشنبه تشکیل می شه. باید سند ماشین، کارت پایان خدمت، گواهینامه، گواهی ازدواج، گردش مالی از حساب بانکی، گواهی تحصیل یا ولادت فرزند (که البته ما نداریم)، گواهی تحصیلی خود و همسر به شرطی که در این 5سال باشه (که اینم مال قبل از 87 بود) و هر چیز دیگه که مربوط به تهران باشه ببریم، تا بفرستن برای کمیسیون.. بعدش باید منتظر دعوتنامه جدید باشیم. اصلا هم معلوم نیست که این پروسه چه قدر طول می کشه.
    ما هم همه مدارکو جور کردیم و دوشنبه باز رفتیم پردیس. مدارکو ازمون گرفت، چشمش خورد به دفترچه بیمه، گفت اینو دیروز هم داشتین؟؟؟ با بیمه قدیمی برد به رییسش داد، گفت همینو واستون اسکن می کنم، می ذارم تو فایلتون، کمیسیون هم نمی خاد، 5شنبه بیایید انتخاب واحد.
    شانس اوردیم که جور شد، ولی در کل اینا رو گفتم که بدونید هر چی دارید حتما با خودتون ببرید.
    حالا نمی دونم شنبه تو اون شلوغی می تونیم چیزی انتخاب کنیم یا نه!!!
    کسی می دونه واسه 5شنبه هم بلوک جدید باز می کنن یا فقط باقیمانده های در طول هفته رو می ذارن
    سعی می کنم مثبت فکر کنم که حتما قسمتمون چیز دیگه بوده که این طوری عقب افتاد!!!
    10 کاربر پست somi عزیز را پسندیده اند . davooda8,hm&ali,Javad,MASOUD110,rokh,Sonami,فرامرز,منوچهر,vsm1355,امید.

کاربر سایت
    امیر ولایی آواتار ها
    پروژه مسکن مهر
    دره بهشت
    سلام به همسایه های عزیز
    خدا رو شکر من دیروز انتخاب واحد کردم
    یه چند تا نکته بگم به دوستان شاید مفید باشه
    اول اینکه دلتونو بسپرین دست صاحبش
    و اما......... من ساعت 9 انتخاب واحدم بود (دعا کنید براتون همین باشه اکثر پروژه های خوب با واحدای خوبشون بازه البته باز تا چی قسمتتون بشه). بعد از اینکه وارد سوله شدین اول یه نگهبان به اصطلاح برگه شما رو چک میکنه (در حالیکه از اشتیاق افراد حاضر برای زیارت ایشان دارین له میشید فقط ایشون برگتونو خط خطی میکنه همین)..... بعدش فوری میرین واحد 1 تا احراز هویت بشین برای همون 5 سال کذایی. خبر خوب که از دیروز این تصمیم گرفته شده که فقط شناسنامه خود متقاضی یا همسرش متولد تهران باشه یا اگر هم هر دو برای جای دیگن بچشون 5 سال تهران باشه...... بعد از این مرحله میرین واحد هایی که برا انتخاب پروژس (تو برگه دعوتنامه اومده به چه واحدی باید برین) واسه من واحد 2 بود اونجا متصدی پروژه هایی که باز بودو میگه و اگه الان میدونی که انتخاب و تمام اگه نه میری واحد فنی ............. نکته همین جاس اینکارو بکنید پشیمون نمیشین....... پا نشین فرتی برین واحد فنی چون یه مانیتوره 15 اینچ گذاشتن که 135 تا کله احاطش کرده و تا بخواین انتخاب کنید اون متصدیش میگه پر شد پرشد.......... پس بایس جنبید...... اول همون واحدی که واسه انتخاب پروژس پیش از واحد فنی به طرف بگین چی میخواین (من خودم بالای 100 متر، ط 5 و پردیس سازان یا نصر زنجان می خواستم) بهش گفتم و گفت فقط این بلوک هاست (3 تا بلوک بود) من هم فوری رفتم پیش واحد فنی همون 3 تا بلوکو بهش نشون دادم که موقعیتشو بهم بگه (جون 2 نفر 2 نفر میرین پیششش من فوری رفتم بهش گفتم اگه همینارو بهم نشون بدی من میرم انتخاب واحدو تموم اونم قبول کرد دیگه از از توضیحات اضافی خبری نبود) موقعیتو بهم نشون داد من رفتم پیش واحد 2 که هیچکس نبود و انتخاب کردم (خدا رو شکر همونی شد که می خواستم)
    9 کاربر پست امیر ولایی عزیز را پسندیده اند . 1725,davooda8,hm&ali,Javad,MASOUD110,rokh,منوچهر,امید.,شيوا

صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع